PHP HTML Webmaster Web tasarım kişisel blog hosting Linux Plesk Hack shell Alfa Shell Bypass Shell Warez Scriptler Warez Scriptler PHP Scriptleri Wordpress Temaları Hacking Blog Local Root Exploit Film Scripti Blog Scripti Kızların numarasını alma yöntemi Kızların numarasını alın Spotify Premium Account Hacker Eğitim Seti
hacking security blog local root exploits teknoloji blogu turkish hack blog hack tools İnternetsiz Whatsapp Kullanmak Whatsapp internetsiz kullanmak Whatsapp Engelleyen Kişiye Mesaj Gönderme WhatsApp'ta Sizi Engelleyen Kişiye Mesaj Atabilirsiniz! kızların numarası nasıl alınır? Link.tl reklam geçme Link.tl reklamları atlama Ttnet datası Film scripti Film teması dizi teması cpanel portları yasaklamak İnstagram Fake Script Steam bedava oyun alma Sqlmap kullanımı Gizli Numarayı Bulmak 2017 Exploit Facebook Hesabını Kalıcı Olarak Silme Hız Ölçme Scripti Wordpress Dizi ve Film Teması Wordpress Dizi Teması Film Scripti Script paylaşım scripti Hacker Eğitim Seti Trojan nasıl temizlenir?
Ana Sayfa / Windows / Bilgisayarı Kasmayan En İyi 3 AntiVirüs Programı 

Bilgisayarı Kasmayan En İyi 3 AntiVirüs Programı 

İnternet savunmasız bilgisayarlarla gezilecek bir ortam değil. Bu ortamda kendiniz her türlü tehlikeye karşı korumanız gerekebilir. Bunun için bilgisayarı kasmayan en iyi üç antivirüs programını sizler için derledik.

Bitdefender Antivirüs Free Edition

Çevrimiçi güvenlik tehditlerine ve casus yazılımlara karşı güçlü ve sessiz antivirüs programları arasında yer alan bitdefender ücretsiz olması nedeniyle kullanıcıların değerlendirilmesi gerekmektedir.

Kötü niyetli kodları, çalışma prensibi sayesinde denetliyor ve bu işlemi o kadar zahmetsiz ve sakin bir şekilde yapıyor ki henüz bilgisayarınız boot ekranındayken taramalara başlayabiliyor.

Eset Nod 32

Bireysel ve kurumsal müşterilerine sağlamış olduğu ücretli ve ücretsiz virüs programlarıyla her kullanıcının yardımına yetişebiliyor. Bilgisayar korumasında oldukça başarılı olan Nod 32 aynı performansı mobil platformlarda da sergiliyor.

Nod 32’nin aynı zamanda kurulum gerektirmeyen bir sürümünü de mevcut Online Tarama diye isimlendirilen bu uygulama sadece tarayıcınız üzerinden sisteminizi taramanıza yardımcı olabiliyor. Ücretsiz sürümünü 15 gün boyunca deneme imkanınız bulunuyor.

AVG Antivirüs

Ücretsiz olarak verdiği hizmet kalitesi ve kullanım kolaylığı sayesinde vazgeçilmez virüs programları arasında kendisine yer bulan AVG Antivirüs zararlı dosyaları henüz indirme halindeyken tespit ederek size uyarı verir.  Gerçek zamanlı güncelleme yamaları sayesinde virüs tarayıcınız sürekli olarak kendini güncelleyebiliyor. Arka planda sürekli ya da sizin belirlediğiniz aralıklarda çalışarak size asla engel olmuyor.

Yukarıda paylaşılan bilgisayarı kasmayan en iyi 3 antivirüs programı arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Virüs programlarının hiçbiri sizi yarı yolda bırakmayacaktır.

About Admin

Admin

Ayrıca bakınız

Half Life yıllar sonra güncellemeyle geri döndü!

Valve’ın 19 sene evvel piyasaya sürdüğü efsane oyun Half-Life, o zamandan beri ilk defa güncelleme …

One comment

  1. merhaba acaba bunların hangisi bilgisayarımı kasmaz hocam 😕

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir