PHP HTML Webmaster Web tasarım kişisel blog hosting Linux Plesk Hack shell Alfa Shell Bypass Shell Warez Scriptler Warez Scriptler PHP Scriptleri Wordpress Temaları Hacking Blog Local Root Exploit Film Scripti Blog Scripti Kızların numarasını alma yöntemi Kızların numarasını alın Spotify Premium Account Hacker Eğitim Seti
hacking security blog local root exploits teknoloji blogu turkish hack blog hack tools İnternetsiz Whatsapp Kullanmak Whatsapp internetsiz kullanmak Whatsapp Engelleyen Kişiye Mesaj Gönderme WhatsApp'ta Sizi Engelleyen Kişiye Mesaj Atabilirsiniz! kızların numarası nasıl alınır? Link.tl reklam geçme Link.tl reklamları atlama Ttnet datası Film scripti Film teması dizi teması cpanel portları yasaklamak İnstagram Fake Script Steam bedava oyun alma Sqlmap kullanımı Gizli Numarayı Bulmak 2017 Exploit Facebook Hesabını Kalıcı Olarak Silme Hız Ölçme Scripti Wordpress Dizi ve Film Teması Wordpress Dizi Teması Film Scripti Script paylaşım scripti Hacker Eğitim Seti Trojan nasıl temizlenir?
Ana Sayfa / Windows / Camtasia Studio 8 ile Neler Yapılabilir?

Camtasia Studio 8 ile Neler Yapılabilir?

Camtasia studio 8 ile neler yapılabilir?  Camtasia programı ile Video görüntülerinden oluşan eğitim içerikli ya da kişisel olarak videolar hazırlanabilir. Bilgisayar ekranı üzerinden istediğiniz bölgeyi kaydetmesini isteyebilirsiniz. Kaydettiğiniz görüntülere isterseniz anında ses dosyası ekleyebilir isterseniz daha sonradan ses dosyasını entegre edebilirsiniz. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra beğenmediğiniz kısımları dilerseniz kırpabilirsiniz.

Camtasia Studio 8 içerisinde bulundurduğu yardımcı programlarla beraber kullanımını daha zevkli hale getirebilirsiniz. Camtasia Recorder uygulamasını kullanarak, Ekran görüntülerini kaydetmenizi sağlar. Bu görüntü üzerinde daha sonra dilediğiniz eklemeleri yapabilirsiniz. Görüntü kayıt sırasında sesi alabilirsiniz veya sesi daha sonra ekleyebilirsiniz

Camtasia Effects video görüntülerine yazılar, şekiller ve resimler ekleyerek video üzerinde vurgulamak istediğiniz yeri bir kat daha ön plana çıkarabilirsiniz. Nereye ne eklediğinizi programın alt kısmında yer alan zaman çizelgesi tablosunda görebilirsiniz. Zaman çizelgesi üzerinde hangi dakikada nereye kaç saniyelik vurgu yapmanız gerektiğini ayarlayabiliyorsunuz.

Camtasia Producer Video görüntülerini parçalarına ayırabilir, birleştirebilir ve ses ekleyebilirsiniz. Görüntülerin son halini mpeg, swf ve avi. formatında kaydetmeniz mümkün.

Camtasia MenuMaker, Camtasia Producer uygulamasını kullanarak parçalarına ayırdığınız videoları bilgisayar üzerinden çalıştırılmak üzere CD aktarmak isteyebilirsiniz. MenuMaker sayesinde CD içinde menüler oluşturabilir, görüntüleri ders ders bölebilir ve bu derslere başlık atayabilirsiniz. Arka plan üzerinde istediğiniz değişimi yapabilirsiniz.

Oldukça kullanışlı olan Camtasia Studio 8 ile neler yapılabilir sorusuna umarım yeterince cevap almışsınızdır. Zira Camtasia Studio 8 programı oldukça geniş kapsamlı çalışma prensibi sayesinde her türlü ihtiyacınız karşılamaya yetecektir.

About Admin

Admin

Ayrıca bakınız

Half Life yıllar sonra güncellemeyle geri döndü!

Valve’ın 19 sene evvel piyasaya sürdüğü efsane oyun Half-Life, o zamandan beri ilk defa güncelleme …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir