PHP HTML Webmaster Web tasarım kişisel blog hosting Linux Plesk Hack shell Alfa Shell Bypass Shell Warez Scriptler Warez Scriptler PHP Scriptleri Wordpress Temaları Hacking Blog Local Root Exploit Film Scripti Blog Scripti Kızların numarasını alma yöntemi Kızların numarasını alın Spotify Premium Account Hacker Eğitim Seti
hacking security blog local root exploits teknoloji blogu turkish hack blog hack tools İnternetsiz Whatsapp Kullanmak Whatsapp internetsiz kullanmak Whatsapp Engelleyen Kişiye Mesaj Gönderme WhatsApp'ta Sizi Engelleyen Kişiye Mesaj Atabilirsiniz! kızların numarası nasıl alınır? Link.tl reklam geçme Link.tl reklamları atlama Ttnet datası Film scripti Film teması dizi teması cpanel portları yasaklamak İnstagram Fake Script Steam bedava oyun alma Sqlmap kullanımı Gizli Numarayı Bulmak 2017 Exploit Facebook Hesabını Kalıcı Olarak Silme Hız Ölçme Scripti Wordpress Dizi ve Film Teması Wordpress Dizi Teması Film Scripti Script paylaşım scripti Hacker Eğitim Seti Trojan nasıl temizlenir?
Ana Sayfa / Konular / Günlük 25₺ Kazanmak (Kolayca)

Günlük 25₺ Kazanmak (Kolayca)

Bügün link kısaltarak nasıl para kazanacağınızı anlatacağım.İnternetten para kazanmayla alakalı yapacağım diğer konu bomba gibi olucak.

Konunun sonuna size lazım olacak herşeyi koyacağım.
Öncelikle buraya üye oluyoruz.Ve bundan sonrasını dikkatlice okuyoruz!

Bu sistem nasıl kullanılır? Mantığı nedir?
Bu sistem hem reklamverenler için hemde yayıncılar içindir.Para avcıları bu durumda yayıncılar olmaktadır.Üye olup giriş yaptıktan sonra ana sayfadan bir link kısaltıyoruz bu arşiv,indirme linki vs. olabilir.Kısalttığınız linki örneğin arkadaşınıza attınız.6 saniyelik bekleme süresinde sistem size reklamverenlerin reklamını gösterir.Ve bu şekilde para kazanır.Arkadaşınız reklamı geç dediğinde ise de siz kazanırsınız.

Ne kadar kazanırız?
Tabikide 2 tıklamayla milyoner olcak değilsiniz.
Sistem ortalama Türkiye’den 2000 tıklamaya 25₺ vermektedir.Kazanç oranları kısmından ülkelere göre kazanca gözatabilirsiniz.

Tıklama kasma yöntemleri nelerdir?
1.Sürekli İp adresinizi değiştirip kendi linkinize reklam geç yapabilirsiniz.Fakat bu yöntemin pek kullanışlı olduğunu söylemem çünkü bazı ülkelerin kazanç oranları çok düşük yapacaksanız bile kazanç oranları yüksek ülkeleri (ABD gibi) kullanmalısınız ve bu işe verecek çok zaman bulmalısınız.

2.Aslında bu bence en iyi yöntem :D
Arkadaşlık sitelerinde vs. karı kılığına girerek abazalara beni takip et diye bir link.tl linki verebilirsiniz.Veya bir yerden porno arşivi,çıplak kadın arşivi bularak ifşa gruplarında vs paylaşabilirsiniz.Gerçekten çok tutuyor.

3.Buda iyi bir yöntemdir.Link.tl,reklam platform gruplarında (Facebook) karşılıklı link tıklama yapabilirsiniz.Ama fake bir kız hesapla yaparsanız daha çok tıklanırsınız.

Linkler;

Kazanç oranları
Facebook link.tl grup
Erotik sohbet sayfası

About Admin

Admin

Ayrıca bakınız

UPXEasyGUI Kullanımı

Herkese iyi günler. Bu konumda UPXEasyGUI programını kullanmayı göstereceğim. İyi okumalar. 1) Şifrelenmiş programımızı istediğimiz …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir