PHP HTML Webmaster Web tasarım kişisel blog hosting Linux Plesk Hack shell Alfa Shell Bypass Shell Warez Scriptler Warez Scriptler PHP Scriptleri Wordpress Temaları Hacking Blog Local Root Exploit Film Scripti Blog Scripti Kızların numarasını alma yöntemi Kızların numarasını alın Spotify Premium Account Hacker Eğitim Seti
hacking security blog local root exploits teknoloji blogu turkish hack blog hack tools İnternetsiz Whatsapp Kullanmak Whatsapp internetsiz kullanmak Whatsapp Engelleyen Kişiye Mesaj Gönderme WhatsApp'ta Sizi Engelleyen Kişiye Mesaj Atabilirsiniz! kızların numarası nasıl alınır? Link.tl reklam geçme Link.tl reklamları atlama Ttnet datası Film scripti Film teması dizi teması cpanel portları yasaklamak İnstagram Fake Script Steam bedava oyun alma Sqlmap kullanımı Gizli Numarayı Bulmak 2017 Exploit Facebook Hesabını Kalıcı Olarak Silme Hız Ölçme Scripti Wordpress Dizi ve Film Teması Wordpress Dizi Teması Film Scripti Script paylaşım scripti Hacker Eğitim Seti Trojan nasıl temizlenir?
Ana Sayfa / Güncel / Half Life yıllar sonra güncellemeyle geri döndü!

Half Life yıllar sonra güncellemeyle geri döndü!

Valve’ın 19 sene evvel piyasaya sürdüğü efsane oyun Half-Life, o zamandan beri ilk defa güncelleme aldı ve efsane modern işletim sistemleri ile birlikte optimize edildi.

Valve’un 19 sene önce yayınladığı o günden bugüne en çok ses getiren ve efsane olarak anılan, FPS oyunlarının atası olarak bile sayılan efsane oyun Half-Life, Kasım 1998’den bugüne ilk defa güncellendi.

Counter-Strike gibi yeni efsanelerin doğmasına zemin hazırlayan Half-Life’ın güncellemesi, 19 senelik oyunu günümüz sistemlerine göre optimize edilmesini sağlıyor. Yeni güncelleme, sadece oyuncular tarafından Valve’a “Hata Raporu” olarak gönderilen raporlara göre düzenlenip hazırlandı.

İşte 19 sene sonrasın da yayınlanan Half-Life güncellemesi!
– Half-Life’ın consol hataları ve sorunuı düzenlenip düzeltildi.
– Consol’daki hatalı olarak bazı biçimlendirilmiş dizelerin çökme olasılığı düzeltildi.
– Custom olarak hazırlanan sorunlu BSP dosyası yüklenirken oluşan çökme sorunu ve hataları kaldırıldı.
– Custom Sticker ayarlarken oluşan çökme hatası düzeltildi.
– Oyundaki silahları hızlı hızlı değiştirirken yaşanan talihsiz çökme sorunu düzeltildi.
– SAV dosyaları yeniden düzenlendi.

Windows XP’den bu zamana bir sürü işletim sistemi değişmesiyle ve teknolojinin ilerleyişi ile hallice oynanılamaz hale gelen efsane, yeni güncelleme sayesinde oynanabilir konuma yeniden getirildi.

About Admin

Admin

Ayrıca bakınız

GTA 5 Oyun Hileleri

GTA 5 Oyun Hileleri Gta 5 oyun hileleri; Rockstar Games‘in 2013 yılında oyun konsolları için …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir