PHP HTML Webmaster Web tasarım kişisel blog hosting Linux Plesk Hack shell Alfa Shell Bypass Shell Warez Scriptler Warez Scriptler PHP Scriptleri Wordpress Temaları Hacking Blog Local Root Exploit Film Scripti Blog Scripti Kızların numarasını alma yöntemi Kızların numarasını alın Spotify Premium Account Hacker Eğitim Seti
hacking security blog local root exploits teknoloji blogu turkish hack blog hack tools İnternetsiz Whatsapp Kullanmak Whatsapp internetsiz kullanmak Whatsapp Engelleyen Kişiye Mesaj Gönderme WhatsApp'ta Sizi Engelleyen Kişiye Mesaj Atabilirsiniz! kızların numarası nasıl alınır? Link.tl reklam geçme Link.tl reklamları atlama Ttnet datası Film scripti Film teması dizi teması cpanel portları yasaklamak İnstagram Fake Script Steam bedava oyun alma Sqlmap kullanımı Gizli Numarayı Bulmak 2017 Exploit Facebook Hesabını Kalıcı Olarak Silme Hız Ölçme Scripti Wordpress Dizi ve Film Teması Wordpress Dizi Teması Film Scripti Script paylaşım scripti Hacker Eğitim Seti Trojan nasıl temizlenir?
Ana Sayfa / Püf Noktası / Makale Özgünleştirme Programı

Makale Özgünleştirme Programı


Merhaba arkadaşlar çoğunuzun bildiği üzere googleda yer alabilmek için özgün olmak gerekiyor.
Bu program size bu konuda oldukça yardımcı olucağını düşünüyorum.Programın adı Conbox‘dur.
Program lisans sistemi ile çalışıyor programı 30 kere açıp kapatma hakkınız var.Deneme süreniz bitince silip tekrardan kurabilirsiniz.Şimdi biraz programın içeriğinden bahsedelim.

Conbox
günümüzün en tanınmış uğraşlarından birisi olan blog ve internet sitesi yöneticiliğinin içerik ihtiyacını kapatmaya yönelik tasarlanmış yazı özgünleştirme yazılımıdır. Conbox ile Orijinal bir içeriği özgünleştirerek yayınlayabileceğiniz duruma getirebilir ve içerik bozukluğu yaşadığınız blog ve sitelerinizin içeriğini zenginleştirebilirsiniz.

Conbox yazı ve içerik özgünleştirme konusu ile ilgili sahip bulunduğu kuvvetli algoritma yardımıyla %85’e varan özgünleştirme prosedürü gerçekleştirebilmekte ve bunun yanı sıra özelleştirebilir ve genişletilebilir veritabanı yardımıyla bu algoritmanın en iyi duruma gelmesi sağlanabilmektedir.

Conbox özgünleştirme prosedürü esnasında direkt olarak kelimelerin eş anlamlıları ile değiştirilmesi prosedürü yerine kalıp sözcükler ve seçenek kelimeler kullanmaktadır, bu da özgünleştirilen yazı ve içeriğin daha okunaklı ve anlamlı olmasını sağlamaktadır. Programın sahip bulunduğu Türkçe sözlük veritabanı yardımıyla özgünleştirme ardından Yazım Denetimi yapılarak dil bilgi kapasitesi kurallarına ideal içerik oluşturmaya yardımcı olabilmektedir, bu özelliği yardımıyla orijinal içerikte tespit edilen dil bilgi kapasitesi ve yazım sorunları da otomatik olarak düzeltilmekte bu amaçla daha tutarlı bir özgünleştirme prosedürü yapılabilmektedir.

İNDİR

About Admin

Admin

Ayrıca bakınız

Bilgisayar Hızlandırma

Selamun aleyküm beyler.Sizlere bilgisayarınızın güvenliğini artırmayı ve bilgisayarınızdan en yüksek performansı almayı bildiklerimle anlatacağım.Biraz uzun …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir