PHP HTML Webmaster Web tasarım kişisel blog hosting Linux Plesk Hack shell Alfa Shell Bypass Shell Warez Scriptler Warez Scriptler PHP Scriptleri Wordpress Temaları Hacking Blog Local Root Exploit Film Scripti Blog Scripti Kızların numarasını alma yöntemi Kızların numarasını alın Spotify Premium Account Hacker Eğitim Seti
hacking security blog local root exploits teknoloji blogu turkish hack blog hack tools İnternetsiz Whatsapp Kullanmak Whatsapp internetsiz kullanmak Whatsapp Engelleyen Kişiye Mesaj Gönderme WhatsApp'ta Sizi Engelleyen Kişiye Mesaj Atabilirsiniz! kızların numarası nasıl alınır? Link.tl reklam geçme Link.tl reklamları atlama Ttnet datası Film scripti Film teması dizi teması cpanel portları yasaklamak İnstagram Fake Script Steam bedava oyun alma Sqlmap kullanımı Gizli Numarayı Bulmak 2017 Exploit Facebook Hesabını Kalıcı Olarak Silme Hız Ölçme Scripti Wordpress Dizi ve Film Teması Wordpress Dizi Teması Film Scripti Script paylaşım scripti Hacker Eğitim Seti Trojan nasıl temizlenir?
Ana Sayfa / Hatalar ve Çözümleri / Sony Xperia Ekran Görüntüsü Alma

Sony Xperia Ekran Görüntüsü Alma

Sony Xperia Ekran Görüntüsü Alma

Sony Xperia Z1Xperia  Z2Xperia  Z3Xperia  SpXperia  M4, Xperia Z5, Xperia,  M2 ve diğer Xperia serisi telefonlarda Sony Xperia Ekran Görüntüsü Alma ve görüntü almak aynı yöntemle yapılıyor.

Sony Xperia Ekran Görüntüsü Alma

Sony Xperia serisi telefonunuzla ekran görüntüsü almak için Ses Kısma ve Güç düğmesine aynı anda basıp 1 saniye kadar beklemeniz yeterli. Ses Kısma ve Güç düğmesine aynı anda basıp beklediğiniz zaman ekran görüntüsü görülecek ve ekran görüntüsü kaydediliyor yazısı çıkacaktır. Çektiğiniz ekran görüntüsüne telefonunuzun Galeri veya Fotoğraflar bölümünden ulaşabilirsiniz. Bu anlattığımız ekran görüntüsü alma yöntemi en pratik ve genel yöntemdir. Bu yöntemin dışında telefon modelinize ve android sürümüne göre güç düğmesine basılı tutup gelen ekrandan ekran görüntüsünü al seçeneğini kullanarak da ekran resmi çekebilirsiniz.

Sony Xperia modellerinde ekran görüntüsü resimleri dahili hafızada Pictures>Screenshot klasörüne kayıt edilir. Telefonunuzu bilgiyasayara bağlayıp ekran görüntüsü resimlerine bu klasörden ulaşabilirsiniz.

About Admin

Admin

Ayrıca bakınız

4.5G ne kadar güvenli?

Başlığımız her ne kadar 4.5G şeklinde olsa da, böyle bir kavram gerçekte varolmadığından işin eğlenceli …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir