PHP HTML Webmaster Web tasarım kişisel blog hosting Linux Plesk Hack shell Alfa Shell Bypass Shell Warez Scriptler Warez Scriptler PHP Scriptleri Wordpress Temaları Hacking Blog Local Root Exploit Film Scripti Blog Scripti Kızların numarasını alma yöntemi Kızların numarasını alın Spotify Premium Account Hacker Eğitim Seti
hacking security blog local root exploits teknoloji blogu turkish hack blog hack tools İnternetsiz Whatsapp Kullanmak Whatsapp internetsiz kullanmak Whatsapp Engelleyen Kişiye Mesaj Gönderme WhatsApp'ta Sizi Engelleyen Kişiye Mesaj Atabilirsiniz! kızların numarası nasıl alınır? Link.tl reklam geçme Link.tl reklamları atlama Ttnet datası Film scripti Film teması dizi teması cpanel portları yasaklamak İnstagram Fake Script Steam bedava oyun alma Sqlmap kullanımı Gizli Numarayı Bulmak 2017 Exploit Facebook Hesabını Kalıcı Olarak Silme Hız Ölçme Scripti Wordpress Dizi ve Film Teması Wordpress Dizi Teması Film Scripti Script paylaşım scripti Hacker Eğitim Seti Trojan nasıl temizlenir?
Ana Sayfa / Hatalar ve Çözümleri / Steam Hata Kodu 130 Çözümü

Steam Hata Kodu 130 Çözümü

Steam Hata Kodu 130 Çözümü

Steam üzerinde bazı durumlarda karşılaşılan Steam Hata Kodu 130 için çözüm yöntemini sizlere sunuyoruz. Öncelikle bu hatayı alıyorsanız canınızı çok sıkmayın. Çünkü çözümü kolay çok önemli olmayan bir durum. Benim başıma ilk geldiği zaman heyecanlanmıştım ancak çözümü bulduğum zaman boşu boşuna heyecanlandığımı düşündüm.

steam hata kodu 130 çözümü

Ben öncelikle Steam‘e web sitesi üzerinden giriş yaparak sorunun sadece uygulamada olup olmadığını kontrol ettim. Sorun sadece bilgisayar uygulamasında imiş. Stem Hata Kodu 130 – Bağlantı Hatası olarak belirtildiği için hemen bağlantı ayarları ile oynadım ve sorunu düzelttim.

Steam Hata Kodu 130 Bağlantı Hatası Çözümü

Steam üzerinde bu hatayı aldıysanız aşağıda maddeler halinde paylaşacağım yolu izlediğiniz zaman çözüme kavuşacaksınız.

steam hata kodu 130 sorunu

  1. Windows + R tuşlarına basarak “çalıştır“ı açın.
  2. Arama alanına inetcpl.cpl yazın ve enter tuşlayın.
  3. Bağlantılar sekmesine geçin,
  4. Yerel Ağ (LAN) ayarları bölümünden “Yerel Ağ” butonuna tıklayın.
  5. Ara sunucu bölümünde bulunan “Yerel ağınız için bir proxy kullanın” alanı seçili ise tiki kaldırarak pasif hale getirin.
  6. Son olarak Steam’de sayfayı yenileyin.

Artık Steam’de hata almayacaksınız.
İyi oyunlar.

About Admin

Admin

Ayrıca bakınız

Pes 2017 d3dx9_43.dll Hatası Çözümü

Pes 2017 d3dx9_43.dll Hatası Çözümü Anlatımı Özellikle Windows 10 sistem güncellemeleri sonrasında ortaya çıkan Pes …

One comment

  1. Abi yerel ağ bağlantılarına giremiyorum ve alt tarafta bazı ayarlar sistem yöneticileri tarafından yönetilir yaziyor onu nasıl düzelticem yardım edermisin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir