PHP HTML Webmaster Web tasarım kişisel blog hosting Linux Plesk Hack shell Alfa Shell Bypass Shell Warez Scriptler Warez Scriptler PHP Scriptleri Wordpress Temaları Hacking Blog Local Root Exploit Film Scripti Blog Scripti Kızların numarasını alma yöntemi Kızların numarasını alın Spotify Premium Account Hacker Eğitim Seti
hacking security blog local root exploits teknoloji blogu turkish hack blog hack tools İnternetsiz Whatsapp Kullanmak Whatsapp internetsiz kullanmak Whatsapp Engelleyen Kişiye Mesaj Gönderme WhatsApp'ta Sizi Engelleyen Kişiye Mesaj Atabilirsiniz! kızların numarası nasıl alınır? Link.tl reklam geçme Link.tl reklamları atlama Ttnet datası Film scripti Film teması dizi teması cpanel portları yasaklamak İnstagram Fake Script Steam bedava oyun alma Sqlmap kullanımı Gizli Numarayı Bulmak 2017 Exploit Facebook Hesabını Kalıcı Olarak Silme Hız Ölçme Scripti Wordpress Dizi ve Film Teması Wordpress Dizi Teması Film Scripti Script paylaşım scripti Hacker Eğitim Seti Trojan nasıl temizlenir?
Ana Sayfa / Nasıl Yapılır? / uTorrent Reklamları Nasıl Kaldırılır?

uTorrent Reklamları Nasıl Kaldırılır?

Torrent indirme programları arasında en gözde uygulamalardan olan uTorrent son zamanlarda almış olduğu reklamlardan dolayı kullanıcıların şikayetine maruz kalmaktadır. uTorrent reklamlarını kaldırmak elbette ki mümkündür. uTorrent reklamları nasıl kaldırılır kısaca anlatalım.

uTorrent uygulamasının ana ekranında Seçenekler sekmesine tıklayın ve ardından Tercihler menüsüne giriş yapın. Tercihler sekmesinin sol alt kısmında Gelişmiş sekmesine giriyoruz. Karşımıza çıkan ekran bizi biraz şaşırtıyor ve değiştirmeyin diye bir uyarı veriyor ancak değiştirmemiz gerekmektedir. Gelişmiş sekmesinde yer alan Filtre kutucuğu içinde arama yapmamız gerekiyor. Bu kısma left_rail_offer yazın ve alt kısımda çıkan “offers.left_rail_offer_enabled” alana bir kere tıkladıktan sonra değer kısmını aşağıda yer alan Yanlış olarak işaretleyip tamam diyoruz. Aynı işlemi bir başka özel isimle tekrarlıyoruz. Filtre kısmına sponsored_torrent_offer yazıp arıyoruz ve alt kısımda çıkan sekmeyi de Yanlış olarak işaretleyip tamam diyoruz.  uTorrent programından çıkış yapın ve tekrar açın eğer sayfanızda hala reklam görüyorsanız aşağıda anlattığım adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

Filtre bölümüne show_plus yazın ve değerini yanlış olarak işaretleyip tamam seçeneğini tıklayın.
Filtre bölümüne Enable_pulse yazın ve değerini yanlış olarak işaretleyip tamam seçeneğini tıklayın.
Filtre bölümüne show_notorrents yazın ve değerini yanlış olarak işaretleyip tamam seçeneğini tıklayın.
Filtre bölümüne offer_autoecex yazın ve değerini yanlış olarak işaretleyip tamam seçeneğini tıklayın.

Bu adımlar biraz zahmetli olacaktır. Ancak uTorrent reklamlarından tamamen kurtulmanızı sağlayacaktır.

About Admin

Admin

Ayrıca bakınız

Udemy Video İndirme Aracı

Aşağıda verdiğim araç sayesinde udemyden videoları indirebilirsiniz. Python ile çalışmaktadır.Paylaşan arkadaş açıklayıcı bi şekilde anlatmış. Yapamayan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir