PHP HTML Webmaster Web tasarım kişisel blog hosting Linux Plesk Hack shell Alfa Shell Bypass Shell Warez Scriptler Warez Scriptler PHP Scriptleri Wordpress Temaları Hacking Blog Local Root Exploit Film Scripti Blog Scripti Kızların numarasını alma yöntemi Kızların numarasını alın Spotify Premium Account Hacker Eğitim Seti
hacking security blog local root exploits teknoloji blogu turkish hack blog hack tools İnternetsiz Whatsapp Kullanmak Whatsapp internetsiz kullanmak Whatsapp Engelleyen Kişiye Mesaj Gönderme WhatsApp'ta Sizi Engelleyen Kişiye Mesaj Atabilirsiniz! kızların numarası nasıl alınır? Link.tl reklam geçme Link.tl reklamları atlama Ttnet datası Film scripti Film teması dizi teması cpanel portları yasaklamak İnstagram Fake Script Steam bedava oyun alma Sqlmap kullanımı Gizli Numarayı Bulmak 2017 Exploit Facebook Hesabını Kalıcı Olarak Silme Hız Ölçme Scripti Wordpress Dizi ve Film Teması Wordpress Dizi Teması Film Scripti Script paylaşım scripti Hacker Eğitim Seti Trojan nasıl temizlenir?
Ana Sayfa / Teknoloji / WhatsAlert: WhatsApp Kişilerinizin Hareketlerini Görüntüleyin

WhatsAlert: WhatsApp Kişilerinizin Hareketlerini Görüntüleyin

Dünya genelinde milyonlarca aktif kullanıcısı bulunan anlık mesajlaşma platformu WhatsApp, yeni bir uygulama olan WhatsAlert‘i kullanıma sunmaya hazırlanıyor.

CNN Türk’te yer alan habere göre; WhatsAlert adı verilen uygulama ile arkadaşlarınızın ne yaptığını, ne zaman online olduğunu görebileceksiniz. Daha önce benzer bir uygulama olan Whatsdog isimli eklenti, aynı işleve sahip olmasına karşın bir anda Google Play Store’dan uzaklaştırılması eklentiyi kullanan kişileri hayal kırıklığına uğratmıştı. Piyasaya adeta Whatdogs’un boşluğunu doldurmak için çıkan Whatalert uygulaması, kişinin 24 saat, 1 hafta ve 1 aylık dilim içierisinde ne kadar süre online kaldığını, kaç kere girip çıktığını hatta bu online olmaların saatini bile gösteriyor. Ayrıca uygulama online olduktan ne kadar süre sonra offline olduğunuzu da arşivliyor.

Whatsalert nasıl kullanılır?
Alert Uygulamasına girip, kişiler listenizden birini seçtikten sonra bilgileri ekranınızda göreceksiniz. Ayrıca seçtiğiniz kişi çevrimiçi olduğunda da uygulama size otomatik bildirim gönderiyor.

Bu Uygulama Tam Olarak Ne İşe Yarar?
Son günlerin çok konuşulan uygulaması WhatsAlert’i sizlere tanıtmak istiyorum. Takip amaçlı olan WhatAlert uygulaması ile belirlemiş olduğunuz kişiler WhatsApp’ta çevrimiçi olunca ve profil fotoğraflarını değiştirince anlık bildirim almanızın yanında, gerçek zamanlı son görülme saatini de görüntüleyebilirsiniz.

whatsalert
whatsalert

Uygulamayı Android cihazlarına indirmek için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

About Admin

Admin

Ayrıca bakınız

Pes 2017 d3dx9_43.dll Hatası Çözümü

Pes 2017 d3dx9_43.dll Hatası Çözümü Anlatımı Özellikle Windows 10 sistem güncellemeleri sonrasında ortaya çıkan Pes …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir