PHP HTML Webmaster Web tasarım kişisel blog hosting Linux Plesk Hack shell Alfa Shell Bypass Shell Warez Scriptler Warez Scriptler PHP Scriptleri Wordpress Temaları Hacking Blog Local Root Exploit Film Scripti Blog Scripti Kızların numarasını alma yöntemi Kızların numarasını alın Spotify Premium Account Hacker Eğitim Seti
hacking security blog local root exploits teknoloji blogu turkish hack blog hack tools İnternetsiz Whatsapp Kullanmak Whatsapp internetsiz kullanmak Whatsapp Engelleyen Kişiye Mesaj Gönderme WhatsApp'ta Sizi Engelleyen Kişiye Mesaj Atabilirsiniz! kızların numarası nasıl alınır? Link.tl reklam geçme Link.tl reklamları atlama Ttnet datası Film scripti Film teması dizi teması cpanel portları yasaklamak İnstagram Fake Script Steam bedava oyun alma Sqlmap kullanımı Gizli Numarayı Bulmak 2017 Exploit Facebook Hesabını Kalıcı Olarak Silme Hız Ölçme Scripti Wordpress Dizi ve Film Teması Wordpress Dizi Teması Film Scripti Script paylaşım scripti Hacker Eğitim Seti Trojan nasıl temizlenir?
Ana Sayfa / Teknoloji / WordPress İçin En İyi 5 Paypal Eklentisi

WordPress İçin En İyi 5 Paypal Eklentisi

1. Ez Paypal Lite

Ez Paypal Lite, basit arayüzü ve kullanım kolaylığı ile benim ilk sıraya koyduğum eklenti olmayı başardı. Bunu başarmasındaki temel sebeplerden birisi de sanal ürünlerin satışına uygun olarak tasarlanmış olmasıydı. Admin panelindeki ayarlar sekmesinin altına gelen menüsünde ürün ekleme panelinden ürün ekleyebiliyorsunuz. Ürünlerinize ID vermeniz gerekiyor. Ayrıca ürün panelinde ürünün indirme linkini de ürüne adapte edip, ödeme işlemini yapan kullanıcıların ürünü indirebilme yetkisini kazanmasını sağlayabiliyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

2. Easy Paypal Shopping Card

Bu eklenti ile bir “Sepetim” butonu oluşturarak sitenizde ürün ya da hizmet satabileceksiniz. Sitenizde bir ürün satmak istediğiniz her yere Satın Al butonu yerleştirebileceğiniz bu eklenti sizlere kullanışlı bir satış hizmeti sunuyor. Sadeliği ile e-ticaret scripti kurmaya gerek kalmadan ürün satışı işlemlerini yüksek oranda gerçekleştirebilen bu eklentiyi ikinci sıraya koyuyorum. Eklenti ayarlarını yapabileceğiniz bilgiyi, eklentiyi yükleyip etkinleştirdikten sonra panelinizden takip edebilirsiniz.

3. WordPress Simple Paypal Shopping Card

WordPress sitenizde basit şekilde “Sepete Ekle” butonu oluşturmanıza imkan veren bir diğer eklenti de WordPress Simple Paypal Shopping Card eklentisi. Aslına bakarsanız ben Easy Paypal Shopping Card ile aralarında çok büyük fark görmüyorum. Bu eklenti sayesinde kendi blogunuz üzerinden e-ticaret işlemlerinizi düzgün bir şekilde gerçekleştirmeniz sağlanacaktır.

Dinamik kısa kodlar ile ürünlerinize buton ekleme işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca bu eklenti kodlama yapısı itibariyle sitenizde bir performans düşüklüğü sağlamayacağı konusunda iddialı bir eklentidir.

4. Paypal Responder

Paypal Responder eklentisi Paypal üzerinden ödeme sağlayarak işlem sonrasında müşteriye otomatik e-posta gönderme özelliğine sahip bir eklentidir. Web sitenizde her türlü ürünü satmanızı bir tık ile gerçekleştirecek olan bu eklenti sıradan / vasat bir eklenti olarak karşımıza çıksa da 60.000 üzerinde kullanıcısı ve pratikliği ile listemize girmeyi başarıyor.

5. Contact Form 7 – PayPal Add-on

Contact Form 7 eklentisini wordpress kullanıcıları iyi bilirler. Contact Form 7 eklentisine ilave olarak indirebileceğiniz bu eklenti ile hem form oluşturabilir hem de bu formlar üzerinden paypal hesabınızı bağlayarak satış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Satış öncesi form talep ediyorsanız bu eklenti sizin için en uygun eklentidir.

About Admin

Admin

Ayrıca bakınız

Pes 2017 d3dx9_43.dll Hatası Çözümü

Pes 2017 d3dx9_43.dll Hatası Çözümü Anlatımı Özellikle Windows 10 sistem güncellemeleri sonrasında ortaya çıkan Pes …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir